Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
goodkarmela *<p align="center"><font size="32" color="red" face="Revue BT"><b><i>OPĘTANA DEMONICZNIE. OSTRZEGA. EGZORCYZMY.</i></b></font></p> - blog4u.pl

OPĘTANA DEMONICZNIE. OSTRZEGA. EGZORCYZMY.


WIECZORNA ADORACJA UWOLNIENIA, O ZDJĘCIE PRZEKLEŃSTWA, ULECZENIA ZE ZRANIEŃ WEWNĘTRZNYCH I CHORÓB FIZYCZNYCH !!!! Część II.Ojcze niebieski, żałuję szczerze za wszystkie moje grzechy. Przepraszam Cię za to, że tak często brakowało mi sprawiedliwości, miłosierdzia, prawdy i braterskiej miłości. Przepraszam za siebie samego, za moich rodziców i przodków, za wszelkie zło, które zostało przez nas popełnione. Przebacz mi, że nie służyłam dla Twojej chwały i nie umiałam Ciebie kochać jak na to zasługujesz.

Przez święte Imię Jezusa odbieram władzy Szatana całe moje życie i wszystko, co do mnie należy, aby złożyć to w ręce Jezusa Chrystusa. Przez światło Twojego Ducha Świętego daj mi, Ojcze niebieski, siłę do przebaczania wszystkim moim winowajcom i wyznania moich grzechów w całkowitej szczerości. Ukaż mi, o Panie, jakie są ciemne zakątki mojej duszy i jakie słabości, które mogły dać Szatanowi możliwość wejścia do mojego życia.

Ojcze niebieski, wyrzekam się wszelkiego grzechu, który pozwolił Szatanowi panować nade mną i porzucam wszelką drogę prowadzącą do zła. Panie Jezu, przez Twoje najświętsze Imię, przed którym zgina się wszelkie kolano w niebie, na ziemi i w piekle, wyrzucam wszystkie złe duchy i błagam o Twoją Boską ochronę dla mnie i dla wszystkich, którzy mnie otaczająW imię Jezusa Chrystusa i przez zasługi Jego drogocennej Krwi zrywam i niszczę każdą klątwę, pakt diabelski, zaklęcie, tajemny znak, urok, czar, kajdany, sidła, pułapkę, kłamstwo, zawadę, przeszkodę, niepowodzenie w każdej sferze życia, oszustwo, duchowy łańcuch lub wpływ, a także każdą chorobę ciała, duszy, umysłu lub ducha umieszczoną we mnie (nas) lub w tym miejscu sprowadzone na mnie (nas) przez moje własne błędy i grzechy i moich przodków (3x).


Panie, staję przed Tobą i wyznaję, że moi przodkowie mogli być zaangażowani w okultyzm – spirytyzm, czary i wszelkie inne sposoby szukania informacji z zakazanych źródeł. Panie, wybacz. W imię Jezusa i w mocy Ducha Świętego zatrzymuję to i używam Twojej władzy, którą mi dałeś jako napełnionemu Duchem Świętym chrześcijanowi. Mając tę władzę, przełamuję moc zła panującą nade mną, moją rodziną, moimi przodkami. Zdejmuję wszystkie klątwy, które spadły na mnie, moją rodzinę na moich przodków i pochodzą od nich, pakty diabelskie, ofiarowania dusz diabłu, zaklęcia, czary, złe życzenia, uroki , złe pragnienia, voodoo, zaklęcia miłosne, zaklęcia niszczycielskie, czarną magię oraz dziedziczne piętno znane i nieznane. Staję przeciwko wszystkim satanistycznym ślubom, paktom, spirytystycznym więzom i duchowym połączeniom z siłami satanistycznymi i kładę kres przekazywaniu tych więzi poprzez moich przodków. Występuję przeciwko skutkom wszystkich więzi z jasnowidzami, wróżkami, astrologami, mediami, świeckimi egzorcystami, bioenergoterapeutami, uzdrowicielami, numerologami, hipnotyzerami i szamanami. Wyrzekam się wszelkich udziałów w seansach spirytystycznych i wróżbach, feng shui, przelewaniu wosku, astrologii, korzystania z kart tarota, tablic do seansów spirytystycznych i wszelkiego rodzaju gier i muzyki satanistycznej. Wyrzekam się wszystkich sposobów , przez, które szatan może mieć wpływ na mnie. Przerywam przepływ wszelkich szatańskich dzieł rozprzestrzeniających się nade mną i moją rodziną. Panie, proszę oddal od moich przodków wszystkie skutki zaangażowania się w okultyzm. Odbieram szatanowi wszystkie obszary przekazane przez moich przodków i przekazuję je władaniu Jezusa Chrystusa. Panie, proszę Cię wzbudź w moim rodzie świętych i pobożnych mężczyzn i kobiet – głęboko oddanych Twojej prawdzie.


Umiłowany Ojcze, żałuję za to wszystko, w czym przeciwstawiłam się Tobie, świadomie czy nieświadomie. Zgrzeszyłam myślą, słowem i uczynkiem. Zgrzeszyłam tym, co uczyniłam i tym, co zaniedbałam. Staje przed Tobą i proszę o łaskę głębokiej skruchy. Ty znasz moje najgłębsze tajemnice. Dziś staję przed Tobą z otwartym sercem, prosząc, abyś ukazał mi, w jaki sposób przeciwstawiłam się Twej miłości. Przebacz mi, Ojcze, wszystkie moje grzechy, błędy i upadki. Głęboko żałuję za wszystkie chwile, kiedy odchodziłam od Ciebie i nie wybierałam życia. Żałuję za mą małoduszność, za kierowanie się lękiem zamiast wiarą, żałuję za niewiarę w Twoją dobroć i brak prawdziwej wiary w Twoją miłość do mnie.


Zapraszam Cię, Jezu, do mojego życia;
Zapraszam Cię do mojego cierpienia,
Do mojej nadziei uwolnienia,
Uzdrowienia, przebaczenia.
Prowadź mnie według Twojego słowa.
W Tobie pokładam nadzieję.
Ty jesteś moim Panem i Zbawicielem.
Proszę Cię o przebaczenie za moje grzechy przeciwko czystości: za moje pożądania, cudzołóstwo, nieprzyzwoite lektury, oglądanie pornograficznych filmów, perwersję, homoseksualizm, prostytucję za wyuzdane marzenia, masturbację, szczególnie za ……………………Odwracam się od tego wszystkiego i uciekam się do Ciebie, żałuję za dokonanie aborcji, za myśli o aborcji i za nakłanianie innych do tego czynu. Panie, przebacz mi.

Jezusie, ulituj się nade mną i moją rodziną!

Żałuję za wszystkie grzeszne przyzwyczajenia i nałogi: picie alkoholu, palenie tytoniu, zażywanie narkotyków, lekomanię, uprawianie hazardu, nieopanowanie seksualne, hulaszczy tryb życia, nieumiarkowanie w jedzeniu. Żałuję za wszystkie moje nałogi, szczególnie za………………… Dziękuję Ci, Ojcze, że uwalniasz mnie od nich. Żałuję za brak troski o moje zdrowie uczuciowe i fizyczne: nieodpowiednie odżywianie się, niezachowanie równowagi miedzy pracą i wypoczynkiem; może też za oddawanie się niezdrowym emocjom. Postanawiam, że od dzisiaj będę dbała o siebie.

Jezusie, ulituj się nade mną i moją rodziną!

Żałuję za wszystkie chwile, w których zraniłam innych ludzi, Żałuję za kradzieże, kłamstwa, oszustwa i defraudacje, Żałuję za niezdolność akceptowania innych, za ignorowanie ich, za chłód w obejściu, za brak miłości i nierozważne zachowanie. Żałuję za wszelkie plotki, nadużycie zaufania, za złamanie danego słowa. Żałuję za nienawiść, złość, przekleństwa i klątwy, które rzucałam, również na siebie, za fascynację okultyzmem i złem, urazy, brak przebaczenia, zazdrość, krytykowanie i osadzanie innych. Żałuję za nie przyjmowanie ofiarowywanej mi przez nich miłości i za powstrzymywanie się od okazywania im swego uczucia. Proszę szczególnie o przebaczenie za ………………….

Jezusie, ulituj się nade mną i moją rodziną!

Kładę przed Tobą te obszary mego życia, których najbardziej wstydzę się przed Tobą; to, co ukrywałam, moje szczególnie osobiste nawyki, skryte winy, ciemne obszary, których do tej pory nie przynosiłam do Ciebie, Kładę przed Tobą te wszystkie obszary mego życia, których najbardziej się wstydzę, szczególnie zaś……………………………. Panie, nie będę już ich dłużej ukrywała przed Tobą i przed samą sobą, Dziś jest mój dzień uzdrowienia i wyzwolenia. Umiłowany Ojcze, co jeszcze powinnam położyć przed Tobą? (Ucisz swoje serce i słuchaj). Dziś proszę Cię o przebaczenie za wszystkie te wykroczenia. Przyjmuje Twoje przebaczenie i będę dzieliła je z innymi ludźmi. Dziękuje Ci, Panie. Amen

Jezusie, ulituj się nade mną i moją rodziną!

W imię Jezusa Chrystusa i przez zasługi Jego drogocennej Krwi zrywam i niszczę każdą klątwę, pakt diabelski, zaklęcie, tajemny znak, urok, czar, kajdany, sidła, pułapkę, kłamstwo, zawadę, przeszkodę, niepowodzenie w każdej sferze życia, oszustwo, duchowy łańcuch lub wpływ, a także każdą chorobę ciała, duszy, umysłu lub ducha umieszczoną we mnie (nas) lub w tym miejscu sprowadzone na mnie (nas) przez moje własne błędy i grzechy i moich przodków (3x).


Umiłowany Ojcze, postanawiam przebaczyć każdemu, również samemu sobie, ponieważ Ty mi przebaczyłeś. Dziękuję Ci, Panie, za tę łaskę. Wybaczam sobie wszystkie grzechy, upadki i pomyłki, szczególnie………………………………Wybaczam sobie to, że nie jestem doskonała i akceptuję samą siebie taką, jaka jestem. Postanawiam, że nie będę już siebie dłużej prześladowała i była dla siebie największym wrogiem. Przez moc Ducha Świętego uwalniam się dziś od tego, co mnie krępowało, wyzwalam się dziś od ciążącego na mnie brzemienia i zawieram z sobą pokój.

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Przebaczam mojej MATCE za wszelkie złe traktowanie mnie i brak miłości, i za wszystko co złego mogło wejść przez nią w moje życie, szczególnie ………………, Wybaczam jej dziś wszelkie rzucone na mnie przekleństwa. Wybaczam jej, że nie obdarzyła mnie głębokim, pełnym i skutecznym macierzyńskim błogosławieństwem. Uwalniam ją dziś od ciążącego na niej brzemienia i zawieram z nią pokój.

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Przebaczam memu OJCU za wszelkie złe traktowanie mnie i brak miłości, Jego alkoholizm i za wszystko co złe go mogło wejść przez niego w moje życie, szczególnie ……………………. Wybaczam mu wszelkie przekleństwa, złe czyny, zadane mi rany i pomiatanie mną. Wybaczam mu, że nie obdarzył mnie pełnym ojcowskim błogosławieństwem. Uwalniam go dziś od ciążącego na nim brzemienia i zawieram z nim pokój.

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Przebaczam memu WSPÓŁMAŁŻONKOWI (Chłopakowi) za wszelkie złe traktowanie mnie i brak miłości, i za wszystko zło, które pojawiło się w naszym wspólnym życiu, szczególnie……………………………. Wybaczam memu współmałżonkowi (chłopakowi) wszelkie rany, zadane naszemu związkowi. Uwalniam go dziś od ciążącego na nim brzemienia i zawieram z nim pokój.

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Przebaczam wszystkim MĘŻCZYZNOM , którzy zranili mnie i skrzywdzili w ciągu mojego życia. Uwalniam się dziś od tego brzemienia.

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Przebaczam wszystkim KOBIETOM , którzy zranili mnie i skrzywdzili w ciągu mojego życia. Uwalniam się dziś od tego brzemienia.

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Przebaczam moim DZIECIOM za wszelką doznaną krzywdę, szczególnie…………………. Uwalniam je dziś od ciążącego na nich brzemienia i zawieram z nimi pokój.

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Przebaczam moim SIOSTROM i BRACIOM za wszelkie złe traktowanie mnie i brak miłości, szczególnie za …………………….

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Przebaczam moim KREWNYM za wszystko, co wywarło zły wpływ na moje życie i sprawiło, że dzisiaj trudniej mi żyć w wolności dziecka Bożego. Uwalniam ich dziś od ciążącego na nich brzemienia i w imię Jezusa zawieram z nimi pokój.

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Przebaczam moim PRZYJACIOŁOM za wszelkie złe traktowanie mnie i brak miłości, szczególnie za …………………………. Przebaczam im to, że nadużywali mojej przyjaźni i sprowadzili mnie z właściwej drogi. Uwalniam ich dziś od ciążącego na nich brzemienia i mocą Ducha Świętego zawieram z nimi pokój.

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Przebaczam moim PRACODAWCOM, obecnym i dawnym, za wszelkie złe traktowanie mnie i brak miłości, szczególnie za ………………………….Uwalniam ich dziś od ciążącego na nich brzemienia i w imię Jezusa modlę się dla nich o błogosławieństwo.

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Przebaczam wszystkim NAUCZYCIELOM za wszelkie złe traktowanie mnie i brak miłości, szczególnie za …………………. Przebaczam LEKARZOM, PIELEGNIARKOM i innym ludziom, szczególnie ………………………….

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Przebaczam KSIĘŻOM i wszystkim przedstawicielom Kościoła, szczególnie………………………. W imię Jezusa uwalniam ich dziś od ciążącego na nich brzemienia.

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Przebaczam każdemu członkowi SPOŁECZEŃSTWA, które mnie w jakikolwiek sposób zraniło; przestępcom, którzy wyrządzili mi krzywdę albo skrzywdzili moich najbliższych. Przebaczam wszystkim pełniącym władzę, którzy głosowali przeciwko chrześcijańskiemu prawu. Przebaczam wszystkim nieznanym mi sprawcom mego bólu i źródłom przykrości w moim życiu.

Bądź uwielbiony, Panie, bo Ty leczysz teraz moje uczucia, abym mogła z serca przebaczyć każdemu człowiekowi. Bądź uwielbiony w darze Twojego błogosławieństwa.

Karmela 23:27:46 29/12/2010 [Powrót] Komentuj